page-header

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

''7 / 24 Kesintisiz Hizmet, artık Cep Telefonunuz kadar yakın''

ETKİLEYİCİ VE KULLANIŞLI ''MOBİL BELEDİYE'' UYGULAMASI

Mosk Bilişim Teknolojileri olarak, iOS ve Android platformlarındaki mobil cihazlarda belediyeler için geliştirdiğimiz ‘’Mobil Belediyecilik Uygulaması’’ ile vatandaşlara verilen hizmeti tanıtmak ve daha iyi hale getirmek artık daha kolay.

Mobil Belediyecilik hizmetini geliştirirken, dilerseniz kullanmakta olduğunuz e – belediye sistemlerini de entegre edebiliyoruz ve bu sayede mükellefler kurum ödemelerini dahi cep telefonlarından ya da tabletlerinden 7 / 24 istedikleri zaman yapabiliyorlar.

Hayata geçirdiğimiz Belediyelerimizde, ‘’Mobil Belediye’’ uygulamamız vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyet ve beğeni ile karşılanmış olup, yoğun olarak kullanılmaktadır.

Mobil Belediyecilik Uygulamasının sağladığı avantajlardan bahsetmek gerekir ise;

Öncelikli olarak taşınabilir cihazlar üzerinde çalıştığı için, her yerde ve her zaman kullanılabilmektedir. Bu sayede Vatandaşlar ile Belediye arasındaki iletişimi mekândan bağımsız hale getirir.

Özel olarak tasarlanan mobil ara yüz ile kullanımı son derece kolaydır ve kullanılma oranı oldukça yüksektir.

Belediyelerin Vatandaşlarına hizmetlerini, projelerini, haberlerini, etkinliklerini, duyurularını sunma ve vatandaşların beklentilerini öğrenme imkânı sunar.   Diğer yandan vatandaşlar ise kurumdan beklentilerini iletme, ödemelerini gerçekleştirme, kurum hizmetlerinden bilgi sahibi olabilmenin yanında bu uygulama sayesinde kurumdan isteklerini, şikayetlerini ve önerilerini de bildirebilmektedirler.

Kolay kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir kullanıcı ara yüzü sunan ‘’Mobil Belediyecilik Uygulaması’’ Başkan, E-belediye, İstek-Şikâyet, Haberler, Etkinlikler, Hizmetler, Duyurular, Anket, İstek-Şikâyet, Çek Gönder, Nöbetçi Eczane, Yol Tarifi ve oldukça önemli olan Bildirim ve Profil Ana menülerinden oluşuyor. Uygulama Ana menüsünde ayrıca belediyenin bölgeye ait hava durumu bilgileri de görüntülenebiliyor. Mobil uygulama üzerinden tek tıkla belediyenin İletişim Merkezi ile telefon görüşmesi de sağlayan uygulamada, Vatandaşlar tek tıkla belediye hizmet binası için harita destekli yol tarifi de alabiliyorlar.

 

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME SÜRECİMİZ
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci, müşteri ziyaretleri ile başlar. Gereksinimleriniz doğru tespitler ile şekillenir ve projenin iş planı oluşturulur. Bir sonraki adım kullanıcı dostu ve görsel yeterliliğe sahip tasarım aşamasıdır. Sonrasında ise hayallerimizi kodlara aktarmaya başlarız. Beta sürümünün ortaya çıkması ile birlikte detaylı testler yapılır, çıkan hatalar giderilir, tekrar tekrar test edilir, ta ki uygulama tüm testlerden başarı ile geçene kadar. Sonrası ise en önem verdiğimiz kısımdır. Yerinde eğitim ve kesintisiz destek. Bizler biliyoruz ki müşteri memnuniyeti, ürettiğimiz ürünlerimizi taçlandıran en önemli unsurdur.

SON PROJELERİMİZ